אודות

      הלמה \  האני המאמין

דמיינו לכם בוקר (לא!!) שגרתי במשרד שבו הצוותים עובדים בהרמוניה ובעליצות שיא מתוך שמחה ותחושת שייכות לארגון. לתפיסתנו, להצלחת הארגון יש קשר ישיר לחיבור העובדים אליו וזה נובע בין היתר מאווירת צוות טובה, מתן תחושת ערך והעצמה אישית לעובדים וכאן אנחנו נכנסים לתמונה.
מתן חוויה מרוממת ובלתי נשכחת עומד בבסיס המוטיבציה שלנו בכל הפקה. דיוק הצרכים (מי כמונו יודע, היינו שם) ותפירת אירוע וחוויה ייחודית דרך חיבור עמוק ללקוחותינו הוא הדם הזורם בעורקנו.
שילובם של השניים הם אלו שגורמים ללקוחותינו להתגעגע לתחושה ולשוב לאירועים נוספים בתחושת געגוע לבית מוכר ומטיב.
זוכרים את עצמכם ברגע מרגש שבו התמלאתם אושר\ריגוש? 
אז זוהי בדיוק התחושה שלנו בכל הפקה. כשהתחושה הזאת תעלם, נהיה עסוקים בהפקות לקחים ולא בהפקות אירועים.

 את מרחב הערכים שפזורים על השביל שלנו תזהו כבר בשיחה הראשונה בה תבינו שאתם פוגשים שותפים לשביל שבסיסו אמון והקשבה . דרך הדיוק שלנו בהבנת הצרכים שלכם נבראות חוויות של הצלחה – רגעים משותפים ומרגשים של העובדים שלכם שיוצרים עוצמות, העצמות ושמחה.
מתן ביצוע פרפקציוניסטי מקיף הוא המצפן שמנווט אותנו בכל אירוע והבנתנו העמוקה את תווי השטח בשילוב עם הידע הרב של תרבות ארגון שצברנו עם השנים, הופכים את אירועי השביל שלנו למרחב אין סופי של הנאה, עוצמה ולהצלחה וודאית.

Enjoy the Journey – אנחנו מוודאים כי כל אנשי הצוות והספקים שאיתם אנו עובדים מרגישים מוערכים ונהנים מהעשייה וההפקה. המקצועיות היא לחם חוקנו, לא נתפשר עליה לעולם והיא גלומה בכל רבדי ההפקה. מתן פתרונות לכל תרחיש, צפוי ולא צפוי ומפרספקטיבה שלוקחת בחשבון ה כ ל . נבחרת הספקים שלנו נבחרת בפינצטה וברמה הגבוהה ביותר , מתוך הבנה לחשיבות שיש לכל אחד מהם לשלמות האירוע ולהנאה מרבית של לקוחותינו. 

 Deliver Outstanding Results – מרחב האפשרויות הוא עצום וכשהמטרה היא יצירת חוויה ואיכות מקסימליים, השביל להצלחה כבר סלול, אנו יודעים לתפור כל סוג של הפקה לכל סוג של קבוצה בצורה האופטימלית (כמו שוויז מנווט לנקודת היעד) אך בתוספת ערך נוסף  אוירה משפחתית ותחושה של בית בשילוב עם מקצועיות וניסיון שלא מותיר מקום אלא להצלחה וללא גבולות.

Do the right thing – לכל אחד מאיתנו יש תשוקה פנימית, הריגוש שלכם מהאירועים שלנו הוא המטרה שלמענה אנחנו קמים מלאי מוטיבציה בבוקר ושם טמונה האהבה והתשוקה שלנו למקצוע. "תפירה" אישית לכל לקוח היא הבסיס להצלחת האירועים שלנו ומלווה אותנו תחושת אחריות עמוקה להביא אתכם רק לחוויות שיותירו תחושת ריחוף, ניצוץ בעיניים ורצון לעוד.

Innovation – הבייבי שלנו הוא התוכן והתוכנית האומנותית – כאנשי תוכן אנחנו דוגלים בהתחדשות פורצת דרך. סיעור המוחות הטובים ביותר שלנו נערכים בלוקיישנים מעלפים על מנת לתת להשראה שלנו לנסוק, תוך כדי הפריה הדדית. בין אם מדובר בפעילויות חדשות שאנו ממציאים ובונים ובין אם אנו מאתגרים את הספקים שלנו בטוויסטים בתוך תוואי מוכר, אנחנו מאתגרים את השביל על מנת ליצור את החוויה הכי טובה ומפתיעה עבורכם ולהעיף אתכם לגבהים חדשים באירוע עצמו.

אדוה
ילדת פרא שגדלה על מורדות רמת הגולן, את שנות ילדותה אפיינו מרחבים ירוקים, הרים ונחלים שפק"ל קפה, קן ציור וטרקטורון הם חבריה הטובים.

 שנים עוברות רכסי הגולן מתחלפים בנוף עירוני יותר ואדוה מתמקצעת בקשת רחבה של תחומים שונים ולומדת עיצוב גרפי, מדעי המחשב ולאחר תקופה בה עובדת במשרד מבינה שמשהו אחר בוער בה ומתחילה לעסוק בהפקת אירועים והדרכת סדנאות שטח.

לאחר שנים שבהן היא צוברת ניסיון רב בשוק הפקות האירועים המסחרי,
 היא נענית לקול פנימי שמוביל אותה לעסוק
בייעוד האמיתי שלה שמשלב את אהבותיה הגדולות
אנשים, הפקות וחיבור עמוק אל הטבע המופלא והפראי.

שלומי
ביקום מקביל, רחוק מאד מרמת הגולן ובנוף מדברי למול ים סוף, תינוק מסתובב בחופי שארם ומאז לא חדל לשוטט לעולם. במסעותיו, הוא מחליף יבשות וכנער מסתובב כמה שנים עם משפחתו בארה"ב, בתום השירות הצבאי והלימודים, מתקדם מהר מאד בסולם תפקידי ההנהלה בחברות הייטק והודות ליצירתיות וכריזמה מוביל את אחת החברות לאקזיט, צעד שפותח בפניו חבירה ללקוחות קצה בין לאומיים בתחום אבטחת המידע.

עם השנים הוא צומח להיות מנהל בינלאומי בכיר שעיקר התמחותו היא הכשרת דור המנהלים הבא, גם בתוך העולם המעונב של חברות הייטק,  הוא ממשיך להיות מכור לשטח ושיטוט ורק מחפש תירוץ לחזור בכל הזדמנות לטבע ולשמיים פתוחים. משאלת ליבו מתגשמת כשהוא פוגש את אדווה, אם ילדיו ואשתו לעתיד ויחד איתה הם מקימים חברה לאירועים והפקות, עם דגש על הפקות בטבע.